OPERATOR FACTURARE

Titul ofertei
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
UPFR
Domeniu
Finante/Contabilitate
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 21, Mai 2010

aplica la acest job

Descrierea firmei

Asociatie non-profit

Descrierea postului

- emitere zilinca facturi- inregistrarea extraselor bancare;- evidenta incasarilor;- evidenta clientilor;- situatia facturilor emise;- verificarea jurnazlului de vanzari;-comunicarea cu toate departamentele de colectare;- relatia cu bancile;

Cerinte

- studii liceale finalizate (constituie avantaj studii postliceale sau universitare cu specializarea contabilitate)- persoana organizata - abilitati de comunicare si relationare,- disponibilitate program prelungit- persoana motivata,responsabila,

Oferta (bonusuri, beneficii):

bonuri de masa;prime in funmctie de realizari ;

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: UPFR
Titlu job Companie Oras Adaugat
UPFR BUCURESTI 19 Noi 2010
UPFR BUCURESTI 24 Aug 2010