ECONOMIST -CONTABIL

Titul ofertei
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
TBI LEASING IFN SA
Domeniu
Finante/Contabilitate
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 21, Septembrie 2009

aplica la acest job

Descrierea firmei

Prezentă în România din martie 2002, TBI Leasing IFN SA face parte din grupul financiar olandez TBIH Financial Service Group, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est. Prezenta semnificativa in piata de leasing din Romania, TBI Leasing IFN SA beneficiază de avantaje în domeniul calităţii serviciilor oferite, de o echipă cu experienţă în operaţiuni de leasing si de o reţea proprie de sucursale în zone reprezentative ale ţării.

Descrierea postului

- gestionarea procesului de facturare (rate de leasing, asigurari si alte elemente aferente contractelor de leasing)- efectuarea de verificari periodice legate de activitatea de facturare- pregatirea de diverse raportari interne (la cerere) -inregistrare deconturi - comunicare cu alte departamente

Cerinte

studii superioare economice sau in curs - persoana organizata, atenta la detalii, rezistenta la un volum mare de munca;- Disponibilitate pentru acumulare de cunostiinte, schimbare de rol in cadrul departamentului financiar- contabilitate si asumare de responsabilitat i noi

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: TBI LEASING IFN SA
Titlu job Companie Oras Adaugat
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 01 Feb 2011
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 10 Sep 2010
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 05 Iul 2010
TBI LEASING IFN SA Suceava, Iasi, Galati, Constanta, Bacau 15 Iun 2010
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 03 Mai 2010
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 21 Apr 2010
TBI LEASING IFN SA Suceava, Iasi, Cluj Napoca 09 Apr 2010
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 17 Feb 2010
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 02 Feb 2010
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 19 Ian 2010
TBI LEASING IFN SA Suceava, Iasi, Cluj Napoca, Bacau 19 Ian 2010
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 13 Ian 2010
TBI LEASING IFN SA Iasi, Bacau 16 Dec 2009
TBI LEASING IFN SA Suceava, Constanta, Cluj Napoca, Brasov, Arad 09 Dec 2009
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 23 Noi 2009
TBI LEASING IFN SA Timisoara 10 Noi 2009
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 28 Oct 2009
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 09 Oct 2009
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 01 Oct 2009
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 21 Sep 2009
TBI LEASING IFN SA BUCURESTI 30 Mar 2009