inginer ofertare vanzare echipamente hidraulice

Titul ofertei
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Sialco Trading srl
Domeniu
Marketing
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 20, Aprilie 2010

aplica la acest job

Descrierea firmei

Infiintata in 1994, SIALCO s-a specializat in rezolvarea aplicatiilor tehnice industriale, folosind experienta specialistilor sai si principiile de lucru ale unui sistem concurential si de responsabilitate.Reprezentam in Romania firme straine in urmatoarele domenii:vane, clapete, pompe, echipamente dozare, servomotoare

Descrierea postului

prospectare piata, intocmire oferte tehnico-economice, legatura cu beneficiarii, asistenta tehnica, contractare, promovare produse si servicii, legatura cu partenerii externi

Cerinte

inginer mecanica, hidraulica, constructii, tcm, energetica sau similarexperienta 0-15 anilimba englezacarnet de conducere

Oferta (bonusuri, beneficii):

se discuta cu ocazia interviului

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Sialco Trading srl
Titlu job Companie Oras Adaugat
Sialco Trading srl BUCURESTI 01 Mar 2011
Sialco Trading srl BUCURESTI 20 Apr 2010