Agent asigurari

Titul ofertei
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
P&M Asistent in brokeraj SRL
Domeniu
Asigurari
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mie 17, Feb 2010

aplica la acest job

Descrierea firmei

Asistent in brokeraj

Descrierea postului

Incheierea de asigurari generale, asigurari de sanatate si asigurari de viata

Cerinte

-minim 1 an experienta in asigurari-Aspect profesional - business-Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)-Abilitati de a stabili relatii cu oamenii-Abilitati de analiza si planificare. Inteligent-Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute-Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor-Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi-Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Om de echipa-Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative

Oferta (bonusuri, beneficii):

salariu fix(carte de munca), comisioane, bonusuri, training

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: P&M Asistent in brokeraj SRL
Titlu job Companie Oras Adaugat
P&M Asistent in brokeraj SRL BUCURESTI 30 Oct 2010
P&M Asistent in brokeraj SRL BUCURESTI 17 Mai 2010
P&M Asistent in brokeraj SRL BUCURESTI 09 Apr 2010