Sofer protocol

Titul ofertei
Nivelul carierei
Management superior
Denumirea firmei
Nedeclarat
Domeniu
Banci
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mie 30, Septembrie 2009

aplica la acest job

Descrierea firmei

Descrierea postului

- Sofer personal - protocol- Verifica si mentine starea tehnica si curatenia autovehicului pe care il preia;

Cerinte

- Studii medii- Vorbitor limba engleza - obligatoriu- Permis de conducere categ. B si C- Minim 5 ani experienta (sofer de protocol - obligatoriu);- Recomandari de la locul de munca anterior - obligatoriu- Bun cunoscator al orasului Bucuresti si al zonelor limitrofe (disponibilitate de deplasare in tara);- Abilitati de gestionare eficienta a timpului;- Persoana matura (ideal: varsta 28 – 38 ani), responsabila, prezentabila;Persoana care aplica pentru acest post trebuie sa dea dovada de:-seriozitate, discretie, confidentialitate-implicare, initiativa, disponibilitate pentru program flexibil (inclusiv week-end)

Oferta (bonusuri, beneficii):

Se vor discuta la interviu.

Alte oferte de la aceasta companie: Nedeclarat
Titlu job Companie Oras Adaugat
Nedeclarat Campulung Mold. 23 Sep 2010
Nedeclarat Targoviste 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 16 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 16 Mar 2011
Nedeclarat Galati 16 Mar 2011
Nedeclarat Predeal, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI, Baia Mare 15 Mar 2011
Nedeclarat Galati 15 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 15 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 15 Mar 2011
Nedeclarat Targu Ocna, Comanesti, Slanic Moldova, Onesti, Bacau 15 Mar 2011
Nedeclarat Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Mar 2011
Nedeclarat Drobeta Turnu-Severin, Targu Jiu, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 14 Mar 2011
Nedeclarat Ploiesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Fetesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 14 Mar 2011
Nedeclarat Videle, Turnu Magurele, Zimnicea, BUCURESTI, Alexandria 14 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad 13 Mar 2011
Nedeclarat Arad 13 Mar 2011