Risk officer

Titul ofertei
Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN
Domeniu
Finante/Contabilitate
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 06, Octombrie 2009

aplica la acest job

Descrierea firmei

Ne aflam intre primele 15 companii de leasing din Romania.

Descrierea postului

- Raportari Financiare- Raportari BNR- Analiza finaciara

Cerinte

- Studii superioare economice;- Studii de specialitate IFRS; - Cunostinte solide de contabilitate si analiza financiara;- Experienta de minim 1 an in domeniul financiar-bancar(banci sau leasing), in special pe partea de analiza financiara;- Cunostinte de operare PC si lucrul cu un soft contabil;- Limba engleza - nivel avansat;- Persoana stabila, responsabila.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Compania ofera un pachet salarial competitiv, asigurare medicala, mediu de lucru adecvat si oportunitatea de dezvoltare a carierei profesionale.

Alte oferte de la aceasta companie: MKB ROMEXTERRA LEASING IFN
Titlu job Companie Oras Adaugat
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 17 Noi 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 07 Iun 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 07 Mai 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 25 Mar 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 08 Mar 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 18 Feb 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 08 Feb 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 19 Ian 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 18 Ian 2010
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 18 Dec 2009
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 25 Noi 2009
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 16 Noi 2009
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 06 Noi 2009
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 04 Noi 2009
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 28 Sep 2009
MKB ROMEXTERRA LEASING IFN BUCURESTI 09 Sep 2009