Junior Broker

Titul ofertei
Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Brussels Broker de Asigurare
Domeniu
Banci
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 07, Septembrie 2009

aplica la acest job

Descrierea firmei

Broker de Asigurare cu acoperire nationala

Descrierea postului

- promovarea si distributia produselor financiar-bancare din portofoliu - prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti- oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte- realizarea obiectivelor de vanzari

Cerinte

- studii medii/ superioare- interes pentru domeniul financiar-bancar - experienta in vanzari de produse financiar-bancare constitue un avantaj- orientare către client, atitudine pro-activă- abilitati de comunicare- dorinta de invatare si dezvoltare profesionala- disponibilitate pentru munca in echipa si individual- capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi- dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor- cunostinte operare PC (Word, Excel)

Oferta (bonusuri, beneficii):

- program de lucru flexibil- posibilitatea de a lucra part time/ full time - lucrul in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste- dezvoltarea unei cariere in domeniul financiar-bancar - salariu fix + castiguri atractive in functie de performante

Vezi toate ofertele acestei companii