RESPONSABIL ACHIZITII

Titul ofertei
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Brand Distribution Group SRL
Domeniu
Marketing
Tara
Romania
Oras(e)
Brasov
Data introducerii
Vin 18, Iunie 2010

aplica la acest job

Descrierea firmei

Din anul 2000 compania noastra ofera clientilor sai cele mai bune solutii pentru birou : papetarie si birotica de cea mai buna calitate si la preturi corecte, produse promotionale, mobilier de birou, materiale de curatenie, produse IT si consumabile.Brand Distribution Group este un grup de firme, din care mai fac parte Stabilo Design-tipografie si Brand Office-unitate protejata, care a realizat in anul 2008 o cifra de afaceri de peste 1,5 milioane de euro.

Descrierea postului

-lanseaza cereri de oferte si comenzi catre furnizori;-gestioneaza contractele cu furnizorii;-actualizeaza produsele si furnizorii in sistemul ERP al companiei;

Cerinte

-persoana organizata si analitica;-excelente abilitati de comunicare si negociere;-abilitatea de a lucra sub presiune;-atentie pentru detalii;-abilitatea de a duce la bun sfarsit mai multe sarcini concomitent;

Oferta (bonusuri, beneficii):

-venit atractiv;-posibilitate de promovare;-mediu de lucru profesionist;

Alte oferte de la aceasta companie: Brand Distribution Group SRL
Titlu job Companie Oras Adaugat
Brand Distribution Group SRL Brasov 19 Feb 2011
Brand Distribution Group SRL Brasov 10 Feb 2011
Brand Distribution Group SRL Brasov 11 Dec 2010
Brand Distribution Group SRL Brasov 07 Oct 2010
Brand Distribution Group SRL Brasov 19 Aug 2010
Brand Distribution Group SRL Ploiesti 21 Iul 2010
Brand Distribution Group SRL Brasov 15 Iun 2010
Brand Distribution Group SRL Sibiu 10 Iun 2010
Brand Distribution Group SRL Ploiesti 17 Mar 2010