CONSILIER ASIGURARI

Titul ofertei
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
BCR Asigurari de Viata Sibiu
Domeniu
Asigurari
Tara
Romania
Oras(e)
Sibiu
Data introducerii
Joi 15, Octombrie 2009

aplica la acest job

Descrierea firmei

BCR Asigurari de Viata este parte a celui mai mare grup financiar-bancar din Romania: BCR-ERSTE.

Descrierea postului

Cerinte

• Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;• Experienta in vanzari constituie un avantaj;• Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;• Atitudine proactiva si orientare catre client.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA;• Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;• Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;• Posibilitatea de a promova in cariera.

Alte oferte de la aceasta companie: BCR Asigurari de Viata Sibiu
Titlu job Companie Oras Adaugat
BCR Asigurari de Viata Sibiu Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Feb 2011
BCR Asigurari de Viata Sibiu Agnita, Medias, Sibiu 06 Sep 2010
BCR Asigurari de Viata Sibiu Sibiu 22 Apr 2010
BCR Asigurari de Viata Sibiu Sibiu 17 Feb 2010
BCR Asigurari de Viata Sibiu Sibiu 25 Aug 2009