CONSILIER ASIGURARI (cod CA)

Titul ofertei
Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
BCR ASIGURARI DE VIATA - Agentia Bucuresti 5
Domeniu
Banci
Tara
Romania
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 31, August 2009

aplica la acest job

Descrierea firmei

BCR Asigurari de Viata se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un înalt grad de profesionalism fiind capabila sa-si sprijine clienţii in rezolvarea prioritatilor majore cu care se confrunta: protecţia familiei; menţinerea garantata a stilului de viata, indiferent de situaţiile prin care trec; continuarea si securitatea intereselor in afaceri.

Descrierea postului

Va invitam sa va alaturati echipei noastre pe pozitia: CONSILIER ASIGURARI (cod CA).Responsabilitati:*Promovarea produselor financiare BCR Asigurari de Viata;*Atingerea targetelor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;*Activitati organizatorice&administrative.

Cerinte

* Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a aismila cunostinte;* Experienta in vanzari constituie un avantaj;* Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;* Atitudine proactiva si orientare catre client.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Oferim:* Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA;* Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;* Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup ;* Posibilitate de a promova in cariera. Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: BCR ASIGURARI DE VIATA - Agentia Bucuresti 5
Titlu job Companie Oras Adaugat
BCR ASIGURARI DE VIATA - Agentia Bucuresti 5 BUCURESTI 14 Oct 2009
BCR ASIGURARI DE VIATA - Agentia Bucuresti 5 BUCURESTI 01 Oct 2009