Consilier Bancar

Titul ofertei
Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Banca Transilvania
Domeniu
Finante/Contabilitate
Tara
Romania
Oras(e)
Sibiu
Data introducerii
Lun 21, Decembrie 2009

aplica la acest job

Descrierea firmei

BANCA TRANSILVANIAPiesa centrala a Grupului Financiar BANCA TRANSILVANIAManagement internationalActionar principal 15% BERDPremiată a revistei EUROMONEY “Best Managed Bank in Central&Eastern Europe” 2008Emitent transparent la Bursa de Valori BucurestiPeste 500 de unitati in toata taraVizeaza calitatea si excelenta bancaraPeste 500 de banci corespondente in intreaga lumeFlexibilitateConcept puternic de „client service”

Descrierea postului

- Promovarea si vanzarea tuturor serviciilor si produselor bancare;- Planificarea si organizarea intalnirilor de vanzare si deplasarea la sediul clientilor;- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti in portofoliu;

Cerinte

Studii superioare de preferinta economice.Experienta in domeniul vanzarilor de minim 1 an.Cunoasterea mediului de afaceri local.Abilitati excelente de comunicare si vanzare.Atitudine proactiva, orientare catre client.Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului. Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet de beneficii atractiv.Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta.Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala.Oportunitati de dezvoltare a carierei.Performante apreciate si recompensate.

Alte oferte de la aceasta companie: Banca Transilvania
Titlu job Companie Oras Adaugat
Banca Transilvania Constanta 22 Feb 2011
Banca Transilvania BUCURESTI 18 Feb 2011
Banca Transilvania Cluj Napoca 14 Feb 2011
Banca Transilvania Otopeni 03 Feb 2011
Banca Transilvania Timisoara 28 Ian 2011
Banca Transilvania BUCURESTI 26 Ian 2011
Banca Transilvania Brasov 19 Ian 2011
Banca Transilvania Cluj Napoca 13 Ian 2011
Banca Transilvania Curtea de Arges 11 Ian 2011
Banca Transilvania Cluj Napoca 11 Ian 2011
Banca Transilvania Cluj Napoca 04 Ian 2011
Banca Transilvania Ploiesti 04 Ian 2011
Banca Transilvania Cluj Napoca 03 Ian 2011
Banca Transilvania Braila 29 Dec 2010
Banca Transilvania Iasi 24 Dec 2010
Banca Transilvania Braila 20 Dec 2010
Banca Transilvania Drobeta Turnu-Severin 07 Dec 2010
Banca Transilvania Iasi, Baia Mare 19 Noi 2010
Banca Transilvania Targu Jiu 19 Noi 2010
Banca Transilvania Targu Jiu, Satu Mare 13 Oct 2010
Banca Transilvania Targu Jiu 13 Oct 2010
Banca Transilvania Baia Mare 04 Oct 2010
Banca Transilvania BUCURESTI 04 Oct 2010